اقتدار سازمان های امنیتی ایران در دستگیری ساسی مانکن

.

قشمقشم نیوز ) با خبر شدیم که «ساسان ِ یافته» (معروف به ساسی مانکن) در عملیاتی پیچیده و با بکارگیری ابزار پیشرفته و تجهیزات مافوق ِ روز، توسط سربازان گمنام دستگیر و روانه ی بازداشتگاه شد. دستگیری ساسی مانکن گامی محکم در جهت تثبیت اقتدار و قدرت دستگاه های امنیتی و مشتی محکم بر دهان یاوه گویان کم فهم بود.

به گزارش خبرنگار ِ قشمشم نیوز، سربازان گمنام با رصد اطلاعاتی فایل های بدست آمده از ساسی مانکن توانستند اسنادی را در باب ِ همکاری این عنصر خود فروخته با سازمان های جاسوسی سیا و موساد بدست آورند.یک منبع موثق تضمین کرده است که مو لای درز ِ این مدارک نمی رود.

 یکی از مسئولین امنیتی در باب این عملیات پیچیده و اسناد موجود، بیان داشت که ساسی مانکن ِ صهیونیست در آهنگ هایش به طور صریح از رابطه اش با رئیس جمهور آمریکا پرده برداشته است:

«با یه قر و چند تا آها، کاری کردم که بیاد و فارسی حرف بزنه اوباما! بدو قر بده تو با ما!»

این عبارت اظهر من الشمس است و نمایانگر این است که رابطه ی این عنصر ملعون با اوباما آنقدر عمیق بوده که حتی با زبان فارسی با هم تکلم می نموده اند. این عنصر فاسد العقیده با تکیه بر جمله ی «بدو قر بده تو با ما» در تلاش است که خس و خاشاک را نیز به ایجاد فتنه وادار کند.

این عنصر شارب الخمر و تارک الصلوه پیش از این نیز به ارتبط تلفنی اش با بوش اقرار کرده بود:

«آقا یه بار بوش زنگ زد و گفت این خانومه که خیلی دلبره از جنیفر لوپز ِ ما بهتره نی ناش ناش هم بلده؟»

این عبارت بدون شرح است و نیاز به توضیح و تفسیر ندارد! و گویا کلمه ی «نی ناش ناش» هم همان اسم رمز ِ انقلاب مخملی بوده است.

این مقام مسئول همچنین اذعان داشت که با توجه به ملاقات ساسی مانکن با مهدی کروبی در آستانه ی انتخابات ِ دهم، می توان نتیجه گرفت که دست کروبی هم با آمریکا در یک کاسه و سرش با ساسی مانکن به یک آخور بسته بوده است لهذا اتفاقات بعد از انتخابات تماما از پیش برنامه ریزی شده بوده است.

.

روزنومه چی

Advertisements